Komplexní bezpečnostní systémy pro vládní objekty

Moderní a inteligentní řešení systémů pro objekty státní správy jsou velmi důležitým prvkem pro zabezpečení objektů a jejich kontrolu.

Veškeré požadavky zákazníků ze státní sféry splní portfolio produktů obsahující elektronická řešení, systémy kontroly přístupu i např. dveřní kování, dveřní zavírače a mechanické zámky. Tyto zabezpečovací systémy jsou instalovány flexibilně do školicích středisek či vládních kanceláří i do výcvikových prostor.

Referenční stavby

Objekt Justičního areálu na Míčánkách v Praze je osazen mechatronickou vložkou FAB +CLIQ. Jedná se o systém generálního klíče, který zajistí vstup do prostor jen povolaným osobám. Tetnto systém je flexibilní a umožňuje nastavení přístupových práv i na omezenou dobu.

Společnost ASSA ABLOY dodávala své produkty v letech 2006 až 2008 do České národní banky v Praze. Řešení musí plnit požadavky na ochranu citlivých dat v nepřístupných kancelářích, ale zároveň musí být diskrétní. Návštěvníkům objektu musí být zajištěn hladký vstup do budovy i rychlé opuštění objektu v nouzové situaci.