Speciální zařízení SMARTair®

Omezte tvorbu odpadu a snižte uhlíkovou stopu vaší budovy pomocí spořičů energie SMARTair. Sejf SMARTair slouží k uložení menších cenností, které zabezpečíte pomocí stejných přístupových práv, kterými odemykáte dveře.

Sortiment SMARTair zahrnuje i řešení pro nejrůznější aplikace, jako např. spořiče energie a sejfy. Začleníte je do téhož systému SMARTair bez nutnosti pořizovat další moduly.

Spořič energie SMARTair je tvořen autonomní čtečkou karet pro kontrolu přístupu. Snadno jej upevníte na stěnu zasedací místnosti, třídy, prostoru pro coworking, pokoje na studentských kolejích nebo pokoje v penzionu. Toto promyšlené zařízení je vybaveno LED osvětlením ke snazšímu zasunutí karty v šeru; zajišťuje kontrolu napájení s cílem zamezit zbytečnému plýtvání energiemi a tvorbě odpadu.

Když uživatel místnost opouští a vyndá ze zařízení kartu, s určitou časovou prodlevou se automaticky vypne elektřina – a vy šetříte náklady.

Sejf SMARTair umožňuje snadnou montáž do skříní a nábytku v kancelářích; v pokojích na studentských kolejích; v penzionech; a hostelech.

Spojte se s odborníkem na SMARTair