SMARTair® a identifikátory

Systém nabízí komplexní podporu technologie RFID. SMARTair dále umožňuje volit mezi různými fyzickými nosiči identifikátorů, avšak dveře lze odemykat i pomocí virtuálních klíčů, uložených bezpečně v chytrém telefonu.

Identifikátory SMARTair jsou flexibilnější a hospodárnější alternativou mechanických klíčů. Šifrované identifikátory SMARTair jsou k dispozici pro všechny nosiče používající standardní zabezpečené technologie RFID – HID iCLASS®, MIFARE® Classic nebo DESFire® a SKIDATA. Jsou podporovány různé druhy nosičů identifikátorů, včetně karet, visaček, náramků a nálepek. Uživatelé budovy tak mohou identifikátory přenášet způsobem, který je pro ně nejpohodlnější.

Stejné identifikátory SMARTair lze také snadno naprogramovat k použití v prodejních automatech, knihovních výpůjčních systémech na univerzitách, závodních jídelnách a dalších zařízeních. Pomocí speciálních tiskáren si na přístupové karty doplníte vlastní značku nebo jiný obrázek organizace.

SMARTair dále nabízí pokroková řešení bezpečného otevírání dveří pomocí chytrého telefonu. Pomocí inteligentního řešení Openow pro mobilní telefony od SMARTair můžete svůj chytrý telefon proměnit ve virtuální klíč. Nechte se hýčkat možnostmi pohodlné správy všeho potřebného z vašeho telefonu, bez nutnosti kdy navštívit centrální pracoviště kvůli převzetí přístupové karty nebo jiného nosiče oprávnění.

Mobilní aplikace TESA SMARTair pro dálkové otevírání umožňuje správcům majetku a zabezpečení odkudkoli na dálku otevírat dveře v rámci spravovaného systému.

Spojte se s odborníkem na SMARTair