Skříňové zámky SMARTair®

Tento zámek s integrovanou čtečkou RFID je ideální pro zdravotnická zařízení, studentské koleje a všechna další místa, kde jsou zapotřebí odolné uzamykatelné skříňky. Podporuje hladké začlenění do vašeho stávajícího systému SMARTair.

Skříňové zámky SMARTair jsou ideální k zabezpečení skříněk, zásuvek a skříní i pro další způsoby použití. Zámek tvoří čtečka pro kontrolu přístupu s LED ukazatelem (zelená/červená signalizace) a podporou čtení/zápisu do vzdálenosti 1 cm. Všechny ovládací prvky vč. baterií jsou na vnitřní straně z důvodu vyššího zabezpečení a ochrany proti vandalizmu.

Pokud se uzamykatelná skříňka nepoužívá, otočný knoflík se volně otáčí, aby zámek nemohl být násilím poškozen. Po přiložení nosiče s platnými přístupovými právy se uzamykatelná skříňka otevře. Rovněž je možné nastavit rozvrh pro automatické odemykání v určených časech.

Skříňové zámky lze snadno začlenit do stávajícího řešení kontroly přístupu se systémem pro správu ve variantách Stand-Alone, Offline či Update on Card.

Spojte se s odborníkem na SMARTair