Mobilní kontrola přístupu s aplikací SMARTair® Openow™

/Local/CZ/oneweb%202.0/produkty/SMARTair/2019/Solutions/Openow/How-mobile-access-control-works_SMARTair_Openow_1200x600.jpg

Nahraďte klíče a přístupové karty bezpečnými přístupovými právy, uloženými na chytrém telefonu uživatele.

S mobilním systémem kontroly přístupu SMARTair Openow je přechod pracoviště na mobilní řešení snazší, než byste si možná mysleli. K odemknutí libovolného zařízení SMARTair na pracovišti potřebuje uživatel pouze chytrý telefon a aplikaci Openow™.

Správci majetku odkudkoli bezdrátově odesílají, ruší nebo aktualizují virtuální klíče prostřednictvím softwaru SMARTair TS1000. Váš podnik takto plně nahradí přístupové karty, visačky, klíče a další fyzické nosiče přístupových práv. Vše ostatní funguje jako doposud.

Uživatelé si nemusejí přístupová práva nikde vyzvedávat: Dorazí automaticky do ověřené aplikace v chytrém telefonu, přesně v době, kdy o tom rozhodne správce majetku. Uživatelé mohou svoji aplikaci Openow™ zabezpečit pomocí PIN kódu, či si dokonce v jediné aplikaci uchovávat klíče pro různá pracoviště. Aplikace každého uživatele automaticky odesílá hlášení událostí zpět do systému SMARTair.

SMARTair Openow je kompatibilní s variantami řešení SMARTair Update on Card a SMARTair Wireless Online pro správu přístupu.