SMARTair – systém kontroly přístupu s různými variantami zadávání přístupových práv

Elektronické zámky zajišťují propracovanou a intuitivní správu přístupu – včetně různých variant zadávání přístupových práv.

Bezdrátový systém kontroly přístupu SMARTair sestává ze tří klíčových částí.

Správci majetku prostřednictvím intuitivního softwaru pro správu řídí, zjišťují a aktualizují informace o tom, kdo přesně má povoleno otevírat konkrétní dveře či vstup. Mají také neustálý přehled o stavu zabezpečení předmětné lokality. Intuitivní rozhraní je k dispozici prakticky na jakémkoli standardním PC, tabletu či chytrém telefonu. Řešení Openow pro mobilní telefony kromě toho umožňuje v řádu sekund dálkově odesílat, rušit nebo aktualizovat virtuální klíče.

K dispozici jsou zámky SMARTair a další zařízení k zajištění prakticky libovolných dveří či vstupu, a to bez ohledu na typ budovy. Nabízíme kování a cylindrické vložky vhodné do interiérových i venkovních dveří. Nástěnné čtečky kontrolují přístup u výtahů, vstupních dveří s vysokým provozem i parkovišť. Nad zabezpečením dokumentů či léků bdí skříňové zámky, které jsou neustále monitorovány v rámci hlavní platformy pro řízení přístupu. Další technické informace o produktech naleznete v katalogu produktů SMARTair.

SMARTair také umožňuje uživatelům vybrat si způsob zadávání přístupových práv, a bezpečně tak otevírat dveře pomocí elektronické visačky nebo mobilního telefonu, resp. standardní elektronické přístupové karty. Ztracené či odcizené klíče již nepředstavují problém, protože zabezpečená přístupová práva lze okamžitě stornovat nebo znovu vydat. Uživatelé systému kontroly přístupu SMARTair mohou otevírat dveře pomocí mobilního telefonu a aplikace Openow, kdy svůj chytrý telefon promění v zabezpečený virtuální klíč.

Seznamte se s výhodami systému kontroly přístupu SMARTair

Kontrola přístupu v reálném čase

Co se děje ve vašem areálu právě v tuto chvíli? Intuitivní software systému SMARTair pro kontrolu přístupu v součinnosti s bezdrátovým systémem odemykání dveří zajišťuje podrobný přehled o zabezpečení budovy: kdo vstoupil, kde a kdy? Se systémem kontroly přístupu SMARTair máte vše pod kontrolou v reálném čase.

>> Další informace

Časově nenáročná správa klíčů a uživatelů

SMARTair nabízí portfolio řešení na míru zákazníkovi, a tak si vždy můžete vybrat ten pravý systém pro správu přístupu s minimem komplikací. Prostřednictvím intuitivního softwaru snadno vytvoříte časové rozvrhy přístupových práv pro různé skupiny uživatelů. Pokud tedy například generální ředitel ztratí svoji přístupovou kartu, můžete ji ihned jednoduše a bezpečně zrušit a okamžitě vydat kartu novou. Elektronické zámky SMARTair zvládnou například i požadavek, aby úklidová četa mohla vstupovat do vyhrazených prostor až po úředních hodinách. Pokud se tým přestěhuje do vedlejší budovy, je snadné všem členům hromadně změnit přístupová práva.

>> Další informace

Moderní mobilní řešení pro váš areál

Mobilní řešení SMARTair umožňují správcům zabezpečení dálkově otevírat elektronické zámky dveří – pomocí mobilního zařízení, odkudkoli. Uživatelé prostor s aplikací Openow využívající komunikaci Bluetooth obdrží virtuální klíč na svůj chytrý telefon, takže nemusejí navštěvovat kancelář bezpečnostních pracovníků kvůli aktualizaci přístupových práv.

>> Další informace

Intuitivní software pro snadnou správu majetku

Software pro správu – jádro systému kontroly přístupu SMARTair – představuje výkonný a současně intuitivní nástroj. Správci zabezpečení pomocí tohoto softwaru programují každému uživateli přístupová práva na konkrétní časy, spravují různé časové rozvrhy a načítají prověřovací záznamy z libovolného elektronického zámku.

>> Další informace

Odolná zařízení s moderním vzhledem

SMARTair kromě elektronických zámků, cylindrických vložek, kování a nástěnných čteček obsahuje bezdrátová zařízení kontroly přístupu pro skříňky, výtahy, prodejní automaty či šatny. Tato zařízení umožňují instalaci do nejrůznějších typů dveří i přístupových bodů a svým vzhledem snadno zapadnou i do těch nejnáročnějších prostor pro coworking nebo architektonicky ceněných interiérů.

>> Další informace

Zákaznické řešení pro vaše konkrétní potřeby

Vyvíjíme důvěryhodné produkty pro bezdrátové odemykání dveří, vyhovující potřebám mnoha specializovaných odvětví. SMARTair se používá v nemocnicích, na univerzitách, v administrativních a kancelářských budovách, národních parcích, laboratořích, knihovnách a na mnoha dalších místech.

>> Další informace

Je čas si popovídat!

Spojte se s našimi odborníky, kteří vám pomohou:

  • Zvýšit stávající úroveň zabezpečení a zlepšit váš workflow
  • Snížit investiční výdaje a provozní náklady
  • Objevit nové příležitosti k vyšší návratnosti investic

 

Spojte mne s odborníkem