Incedo: školení a podpora, které vám pomohou s vaším systémem řízení přístupu

Klíčovou součástí systému Incedo je i výuka a podpora znalostí, protože neustále roste množství hardwaru schváleného pro použití s tímto systémem. Chceme si být tedy jisti, že víte, jak různá zařízení připojit k našim hlavním hardwarovým produktům.

Pokud se chcete dozvědět více o montáži naší jednotky Incedo (EAC-M50) v kovovém boxu, můžete si stáhnout náš návod k montáži, který se podrobně zabývá jednotlivými kroky bezpečné a bezproblémové montáže.

Níže je několik videí, na která se můžete podívat a učit se z nich.  Zabýváme se v nich různými tématy elektrického připojení k naší hlavní jednotce (EAC-M50) i k provedení skupinové řídicí jednotky s plastovým krytem (EAC-CP5) a k jednotce dveřní čtečky (EAC-DP5).

Jednotka (EAC-M50) je dodávána s namontovaným Cluster Controllerem a jednotkou dveřního modulu, zatímco jednotky EAC-CP5 a EAC-DP5 jsou v samostatných skříňkách, které lze modulárně propojit.

Ve videích se zaměřujeme mimo jiné na připojení různých zámků, našich hubů Aperio, čteček, tlačítek RTE a dveřních kontaktů; více informací najdete níže.