Systém Incedo Business vám pomůže splnit požadavky na zabezpečení rušné kanceláře nebo komerčního prostoru.

Pokud potřebujete lepší dohled nad tím, kdo jde ve vašem objektu kam – hned za vstupními dveřmi – je pro vás systém správy zabezpečení Incedo Business první volbou. Rychle se dozvíte, kdo se přesunul, kam a kdy, což vám umožní optimalizovat využití kancelářského prostoru.

V kancelářích, ve kterých stále vládne zabezpečení mechanickým klíčem, vám systém Incedo Business pomůže přejít na digitální přístupové prostředky, takže budete moci lépe spravovat provoz v kancelářích i v jejich okolí.

Proč si vybrat software Incedo?

Incedo je flexibilní, modulární, jednotná platforma, která se stará o zabezpečení vašich prostorů.

Je určena pro bezproblémovou interoperabilitu, která usnadňuje integraci. Systém Incedo pracuje se současnými i novými systémy řízení přístupu; s uzamykacími prostředky s pevnou instalací i s bezdrátovými uzamykacími prostředky z oceňované nabídky společnosti ASSA ABLOY; online a offline zařízeními pro přístup; fyzickými přístupovými prostředky a „virtuálními klíči“ do chytrého telefonu; a řešeními pro inteligentní budovy od pečlivě vybraných partnerů.

Jedná se o otevřenou platformu připravenou na budoucnost, která se rozvíjí s vaším podnikáním. Ať už se vaše zabezpečení potřebuje vyvíjet kamkoliv, systém Incedo se bude vyvíjet s vámi.

Následovat budou chytrá softwarová řešení přizpůsobená několika různým odvětvím a situacím. Pokud spravujete zabezpečení škol a univerzit, zdravotnických zařízení, objektů státní správy, veřejných institucí nebo butikových hotelů, brzy vám nabídneme řešení Incedo vyvinuté přímo pro vás.

Proč potřebuji systém Incedo Business?

  • Usnadnění každodenních úkolů zabezpečení kanceláří
  • Úspora času a zvýšení efektivity
  • Monitorování pohybu na pracovišti
  • Správa všeho prostřednictvím jednotné platformy
  • Kompatibilita s variantami Lite, Plus a Cloud

Kde mohu nasadit systém Incedo Business?

  • Kanceláře, včetně flexibilních pracovišť
  • Kancelář / komerční objekty pro různé účely
  • Malé, středně velké či velké podniky