ASSA ABLOY Incedo: Software pro konkrétní sektory

Používejte platformu pro řízení přístupu Incedo se speciálním softwarem, který splní potřeby vašeho odvětví nebo sektoru

Jelikož nás desetiletí zkušeností v oboru zabezpečení objektů naučily, že univerzální řešení pro všechny situace prostě neexistuje, vytvořili jsme nabídku softwaru Incedo upraveného pro použití v různých sektorech a situacích.

Naše softwarová řešení Incedo pro konkrétní sektory fungují nativně s vaším systémem Incedo a umožňují snadnou správu veškerého bezpečnostního hardwaru a softwaru v reálném čase v rámci jednotného prostředí. Rychle získáte více kontroly nad tím, kdo vstupuje do vašich objektů a pohybuje se v nich, a budete moci posílit jejich kontrolu.

Konkrétní nároky vašeho sektoru splní přizpůsobená řešení, která jsou flexibilní, intuitivní a dle možností automatizovaná. Plýtvání časem a duplicitní práce budou minulostí.

Současně se softwarem Incedo si můžete vybrat z nabídky oceňovaného hardwaru společnosti ASSA ABLOY, nejnovějších bezpečných přístupových prostředků Seos a řešení třetích stran pro zabezpečení a inteligentní budovy od certifikovaných partnerů Incedo.