ASSA ABLOY Incedo: Řízení systému

Vyberte si ze tří variant řízení systému. Jako první jsme uvedli Lite a brzy k ní přibudou Plus a Cloud, které vám nabídnou více možností pro správu vašich prostor.

Bezpečnostní ekosystém Incedo je dodáván s různými variantami řízení, které vám umožňují přizpůsobit systém Incedo přesně vašim potřebám zabezpečení a řízení přístupu.

Řízení systému Incedo se v reálném čase postará o všechny vaše bezpečnostní úkoly. Nové zámky a další řešení stačí jednoduše připojit a nabídnou vám bezproblémovou integraci všech vašich bezpečnostních funkcí.

Všechny tři varianty řízení systému Incedo – Lite, Plus a Cloud – se snadno instalují a jsou zcela flexibilní. Podle potřeby můžete systém Incedo škálovat nebo upgradovat, pokud se na vašem pracovišti změní nároky na zabezpečení.

Ať už se váš svět pohybuje jakkoliv, platforma Incedo se pohybuje s vámi.

Incedo Lite

Ovládejte veškerý svůj bezpečnostní software a hardware společně z jednoho prostředí. Tato platforma nabitá funkcemi se snadno nastavuje a ovládá z počítače, takže udržíte všechny společně v pohybu.

Incedo Plus

Vylepšená varianta Incedo Plus s dalšími prvky a funkcemi pro řízení přístupu. Spravujte více pracovišť a využívejte bezproblémovou integraci s bezpečnostními výrobky a službami třetích stran. Incedo Plus přichází [REGIONÁLNÍ DATUM, MĚSÍC/ROK]

Incedo Cloud

Vylepšená varianta Incedo Plus pro správu všech vašich potřeb v zabezpečeném cloudu. Díky variantě řízení systému Incedo Cloud máte nonstop přístup k systému Incedo z každého chytrého zařízení. Incedo Cloud přichází [REGIONÁLNÍ DATUM, MĚSÍC/ROK]