ASSA ABLOY Incedo: Bezdrátové dveřní zámky

Rozšiřte různé vnější i vnitřní dveře o spolehlivý a osvědčený elektronický systém řízení přístupu díky řadě zabezpečených, pohodlných dveřních zámků.

Systém Incedo nabízí široké spektrum bezdrátových uzamykacích zařízení, které umožní přístup do vašich citlivých prostor pouze oprávněným zaměstnancům či návštěvám. Všechny bezdrátové zámky schválené pro systém Incedo jsou kompatibilní s karetními a žetonovými přístupovými prostředky i s našimi mobilními klíči Incedo. Uživatelé tak u sebe nosí pouze jeden programovatelný prostředek.

Díky bezdrátovým dveřním zámkům poskytujete výkonné, univerzální zabezpečení mnoha dveří, aniž byste museli rozbíjet prasátko – a rozšíříte tak dosah řízení přístupu daleko za vchodové dveře. Bezdrátové zámky na baterie nabízejí levnější montáž a úspornější provoz než tradiční elektronické zámky s pevnou instalací.

Oceňované bezdrátové zámky Aperio® společnosti ASSA ABLOY pracují bez problémů ve vašem ekosystému Incedo bez ohledu na to, kterou variantu chytrého softwaru si zvolíte.

Řada bezdrátových zámků Aperio zahrnuje vložky, kování, bezpečnostní zámky a elektronické kliky s vestavěnými RFID čtečkami. Zámky Aperio jsou k dispozici pro montáž na dveře v mnoha různých geografických formátech a stylech.

Technologie Aperio se již používá k propojenému, bezklíčovému uzamykání v prostorech po celém světě, včetně kanceláří, nemocnic, škol, univerzit, komerčních prostorů, veřejných objektů a mnoha dalších míst.

Nabídka bezdrátových zámků schválených pro systém Incedo neustále poroste a nabídne online i offline integraci s vaší platformou Incedo.

Spojte se s odborníkem na řešení Incedo