ASSA ABLOY Incedo: Cluster Controller

Hardwarové srdce vašeho systému řízení přístupu Incedo řídí dveře zabezpečené čtečkami s pevnou instalací nebo bezdrátovými uzamykacími prostředky s vestavěnou funkcí RFID

Cluster Controllery udržují váš systém Incedo od společnosti ASSA ABLOY v provozu s maximální efektivitou. Umožňují rychlou komunikaci mezi softwarem Incedo a vašimi čtečkami, huby a bezdrátovými uzamykacími prostředky. Cluster Controller zvládne až 32 bezdrátových dveří.

Vestavěný TCP/IP port Cluster Controlleru vám umožňuje spravovat systém Incedo z jakéhokoliv standardního prohlížeče nebo v cloudu, a to v závislosti na zvolené konfiguraci správy softwaru.

Vyhrazené RS485 porty spravují Slave Cluster Controllery a huby pro komunikaci s bezdrátovými dveřními zámky i s dveřními zámky s pevnou instalací. Do Cluster Controlleru Incedo lze připojit až 4 jednotky dveřního modulu (spravující až 8 dveřních čteček s pevnou instalací). Vizuální technickou zpětnou vazbu zajišťují stavové kontrolky.

Vyhrazené RS485 porty spravují Slave Cluster Controllery a huby pro komunikaci s bezdrátovými zámky Aperio. Do Cluster Controlleru Incedo lze připojit až 8 jednotek dveřní čtečky.

Cluster Controller a jednotka dveřního modulu jsou základní prvky vašeho ekosystému Incedo. Obě jednotky jsou rovněž k dispozici v provedení s plastovým krytem.

Další možnosti Cluster Controlleru představíme v krátké době.

Spojte se s odborníkem na řešení Incedo