Incedo – hardware

Kontrolujte, kdo se dostane do vašich prostor a jak se v nich lidé pohybují

Hardware a software bezproblémově spolupracují a umožňují snadnou správu několika propojených řešení.

Srdcem systému Incedo je Cluster Controller Incedo: ta propojuje dveře s vaším softwarem pro správu Incedo prostřednictvím jednotek dveřních modulů nebo komunikačních hubů. Aktuální čtečky a přístupové prostředky si vyberete podle potřeb svého pracoviště a jeho uživatelů.

Incedo můžete škálovat tak, aby system vyhovoval potřebám jakékoli organizace - ať už velké nebo malé. Nejjednodušší nastavení Incedo vyžaduje velmi málo hardwaru: v kovovém boxu se nachází veškerý řídicí hardware, který potřebuje malý web, aby mohl začít. 

Protože Incedo je modulární systém vytvořený pro flexibilní interní operativu, můžete přidávat, odebírat nebo překonfigurovat hardware podporovaný systémem Incedo, bezproblémově a kdykoli se rozhodnete.

Řada hardwaru podporovaného Incedo se neustále rozšiřuje a zahrnuje technologie řízení přístupu a bezpečnostní řešení napříč oceněným sortimentem společnosti ASSA ABLOY a zařízení třetích stran od vybraných certifikovaných partnerů v oblasti zabezpečení a inteligentních budov.