CLIQ® Web Manager

/Other/Testlab/EMEA%20Marketing/CLIQ/OneWeb%20project%202019/Solutions/CLIQ%20Webmanager/CLIQ_solutions_CLIQ%20Web%20Manager%20software%20product%20final.jpg

Pro malé a střední podniky, které potřebují síťové řešení – Správa přístupových práv kdykoli a odkudkoli.

Spravujte bezpečně svůj systém kontroly přístupu CLIQ prostřednictvím cloudu, odkudkoli za pomoci standardního webového prohlížeče

Software CLIQ Web Manager nabízí bezpečné fungování v cloudu pro optimální správu systému kontroly přístupu v rámci vašeho podniku.

Administrátoři spravují všechny programovatelné klíče a všechny uživatele chráněných prostor; vytvářejí individuální časové rozvrhy pro uživatele či vstupy; generují prověřovací záznamy z protokolů událostí; a mnoho dalšího.

Nástroj Web Manager je vhodný zejména pro organizace zaměstnávající více správců zabezpečení na různých místech. Intuitivní rozhraní tohoto nástroje podporuje široký okruh řízených workflow – a je dokonalou volbou podniků požadujících síťové řešení kontroly přístupu.

CLIQ Web Manager je k dispozici pro instalaci na vlastním serveru nebo jako řešení ASSA ABLOY poskytované formou SaaS (software jako služba).