CLIQ® Web Manager Remote & CLIQ® Connect

/Other/Testlab/EMEA%20Marketing/CLIQ/OneWeb%20project%202019/Solutions/CLIQ%20Webmanager_Connect/CLIQ_solutions_CLIQ%20web%20manager%20remote%20Connect%20product%20final.jpg

Pro střední a velké podniky – správa přístupových práv pro detašovaná pracoviště a uživatele, kdykoli a odkudkoli.

Funkce Remote je efektivním doplňkem nástroje CLIQ Web Manager, díky němuž mohou správci přidělovat přístupová oprávnění, shromažďovat prověřovací záznamy a konfigurovat časové rozvrhy i období ověřování platnosti uživatelských klíčů prostřednictvím dálkových programovacích zařízení. Rovněž uvádí řešení CLIQ Connect, díky němuž vaši mobilní pracovníci snadno získají přístup přes chytrý telefon a programovatelné klíče CLIQ Connect s podporou Bluetooth.

Oceňovaný systém CLIQ Connect propojí programovatelný klíč CLIQ daného uživatele s chytrým telefonem, abyste mohli přístupová práva aktualizovat kdykoli a odkudkoli i bez programovacího zařízení.

Jedná se o dokonalé řešení kontroly přístupu pro podniky s pracovníky na mnoha různých místech nebo s detašovanými pracovišti (případně obojím).

Softwarový nástroj CLIQ Web Manager v kombinaci s mobilní aplikací CLIQ Connect znamená úsporu vašich peněz i času vašich pracovníků, neboť odpadají veškeré zbytečné cesty spojené s vyzvedáváním a vracením fyzických klíčů. Potřebujete pouze CLIQ Connect a chytrý telefon s připojením přes Bluetooth k aktualizaci vlastních přístupových práv v terénu.

Z dalších funkcí CLIQ Remote jmenujme ověřování pomocí PIN kódu a online odemykání.