Software CLIQ®

Bezpečně spravujte svůj systém CLIQ v cloudu pomocí šifrovaného připojení se softwarem dostupným odkudkoli přes webový prohlížeč. Web Manager podporuje i složité pracovní postupy a vyšší počty chráněných míst.

Software CLIQ se bezpečně provozuje v cloudu, a pomáhá tak co nejefektivněji spravovat kontrolu přístupu. Pomocí softwaru CLIQ může správce systému programovat všechny klíče i cylindrické vložky CLIQ. Přístup k jednotlivým zámkům filtrujete přesně podle svých podnikových potřeb.

Náš intuitivní software podporuje efektivní správu workflow. Administrátoři mohou vytvářet individuální časové rozvrhy pro jednotlivé uživatele, dveře nebo prověřovací záznamy.

Volitelná funkce obnovování platnosti klíčů eliminuje rizika spojená se ztracenými nebo odcizenými klíči. U každého klíče, uživatele nebo systému CLIQ® lze na několik kliknutí nastavit povinnost pravidelného obnovování platnosti klíče, a tak snadno a bezpečně zajistit časově omezený přístup pro externí dodavatele nebo návštěvníky.

CLIQ Web Manager se přizpůsobuje potřebám organizací s bezpečnostními týmy na různých místech, a je tak tou pravou volbou pro velké organizace. Nadnárodní společnosti s administrátory v různých regionech či organizačních jednotkách mohou všem přidělit právo současného přístupu do systému. Software je rovněž k dispozici v několika jazycích, což je ideální v případech, kdy zaměstnáváte pracovníky s různou znalostí jazyků.

Nástroj CLIQ Web Manager je k dispozici i ve formě řešení ASSA ABLOY poskytovaného formou SaaS (software jako služba).

CLIQ Local Manager jako dokonalé řešení pro malé a střední podniky nabízí jednoduchý způsob upgradování na software CLIQ Web Manager. Zajišťuje správu klíčů, cylindrických vložek i uživatelů a umožňuje načítání prověřovacích záznamů pro administrátory prostřednictvím jednoduché funkce schvalování autorizace. Jednoduchý software je navržen speciálně pro systémy zahrnující až 1 000 cylindrických vložek nebo klíčů.

Naše řešení CLIQ Go je dokonalou volbou pro malé a střední podniky. Jednou ze součástí řešení je intuitivní software CLIQ Express pro naše distributory, sloužící k vytváření systémů CLIQ Go. Druhou část tvoří intuitivní aplikace CLIQ Go App, kterou používají koncoví zákazníci ke správě přístupových práv, ztracených klíčů a protokolů událostí – kdykoli a odkudkoli pomocí mobilního telefonu nebo tabletu.

Spojte se s odborníkem na řešení CLIQ