Cylindrické vložky CLIQ®

Zvolte si ty správné klíče ovládané elektromechanické nebo plně elektronické cylindrické vložky pro váš bezdrátový systém kontroly přístupu CLIQ. K zabezpečení dveří, skříní, výtahů a bran

Bezdrátové cylindrické vložky CLIQ jsou k dispozici v elektromechanickém nebo čistě elektronickém provedení. Všechny cylindrické vložky CLIQ se instalují bezdrátově a jsou napájeny standardní baterií uvnitř vašeho klíče CLIQ. Vykazují potřebnou fyzickou odolnost a vyhovují i v těch nejnáročnějších prostředích, včetně extrémních klimatických podmínek. Systémy kontroly přístupu CLIQ se úspěšně používají na velmi chladných nechráněných místech, stejně tak jako v podmínkách horkého a prašného klimatu.

Mikroelektroniku cylindrických vložek elektronických i elektromechanických dveřních zámků řídí zabudovaný proprietární čip, v jehož paměti jsou uložena uživatelská oprávnění a protokoly událostí.

Veškerá elektronická komunikace mezi klíčem CLIQ a čipem uvnitř cylindrické vložky CLIQ je chráněna šifrováním AES. Tyto cylindrické vložky zámků nabízejí zvýšenou ochranu před neoprávněnou manipulací a elektronickými pokusy o prolomení.

Produktová řada cylindrických vložek CLIQ zahrnuje mnoho dalších aplikací nad rámec bezdrátových dveřních zámků. Zahrnuje cylindrické vložky pro brány, skříně, kancelářský nábytek, výtahy, stroje a nejrůznější venkovní zařízení. Uživatel s příslušným oprávněním otevře všechny cylindrické vložky CLIQ stejným programovatelným klíčem CLIQ, a to bez ohledu na typ dveří nebo cylindrické vložky.

K dispozici jsou i visací zámky CLIQ z kalené oceli s vysokou úrovní ochrany IP, určené k venkovnímu použití, bez použití kabelů a za nejnáročnějších klimatických podmínek.

Technické specifikace
  • 128bitové šifrování AES
  • Teplotní rozsah –25 až +85 °C
  • Ochrana proti vniknutí IP54 / IP55 (s krytkou proti prachu)
  • Bez zdroje energie
  • 200 tisíc operací zamykání bez údržby
  • Až 750 položek prověřovacích záznamů
  • Certifikace VDS, SKG, FZG, ATEX
Spojte se s odborníkem na řešení CLIQ