CLIQ® – mechatronický systém kontroly přístupu s přístupovými právy v klíčích

Klíče nebo přístupový systém - proč ne obojí?

Mechatronický zámkový systém CLIQ® kombinuje špičkovou patentovanou ochranu na mechanickém a elektronickém základě. Používá programovatelné fyzické klíče s volitelným připojením přes Bluetooth; různé bezdrátové elektromechanické dveřní a visací zámky, vhodné i do těch nejnáročnějších klimatických podmínek; a výkonný software pro správu s intuitivním použitím.

Systém kontroly přístupu CLIQ® znamená kontrolu a pohodlí bez jakýchkoli zásahů do elektroinstalace: všechny zámky CLIQ® jsou bezdrátové. CLIQ posiluje zabezpečení vašich prostor a budov prostřednictvím flexibilních přístupových práv a snadné správy klíčů – a nabízí snadnou správu bez ohledu na místo nebo čas.

Široká nabídka klíčem ovládaných mechanických cylindrů a visacích zámků přispívá k maximálnímu fyzickému zabezpečení a odolnosti proti útokům. Technologie CLIQ® kladou na vrchol šifrované elektronické zabezpečení s intuitivním použitím.

Objevte výhody přístupového systému CLIQ®

Posílení bezpečnosti díky flexibilnímu přístupu

Bezdrátové zámky lze pomocí programovacích zařízení nebo klíčů samostatně naprogramovat tak, aby podporovaly časově omezený přístup. Snadno a rychle tak přiřadíte trvalá nebo dočasná oprávnění pro externí dodavatele. K flexibilní správě napomáhají prověřovací záznamy a automatizované funkce pro tvorbu sestav.

>> Další informace

Jedním klíčem otevřete vše

Používání samostatných klíčů pro každý zámek zvlášť je již věcí minulosti.  Jeden programovatelný klíč CLIQ otevře nejen vícero bezdrátových dveřních zámků, ale i skříní, střešních vstupů, bran, sejfů, oken apod. Zabezpečení každého přístupového bodu pomocí technologie CLIQ je zárukou vašeho pocitu bezpečí.

>> Další informace

Zjistíte, kdo kam šel a kdy to bylo

Okamžité prověřovací záznamy s dostupností v reálném čase ukazují, kde všude ve vašem areálu se pohybují či pohybovali pracovníci, externí dodavatelé či návštěvníci. Systém kontroly přístupu CLIQ zahrnuje nejrůznější intuitivní prostředky pro správu, včetně softwaru pro PC, webového správce a intuitivních mobilních aplikací.

>> Další informace

Minimalizace rizik spojených se ztrátou/odcizení klíčů

Klíče CLIQ mají bateriové napájení a k jejich naprogramování lze využít flexibilní přístupová práva a rozvrhy. Každý ztracený klíč může být snadno elektronicky zrušen, což vám ušetří čas i peníze na výměnu zámků. K dalšímu posílení kontroly přístupu slouží volitelné obnovování platnosti klíčů, prováděné v pravidelných intervalech.

>> Další informace

Efektivita ve smyslu nákladů i času

CLIQ přináší vašemu podnikání úspory. K instalaci cylindrických vložek CLIQ nejsou zapotřebí žádné kabely. Standardní baterie v každém programovatelném klíči CLIQ má typickou životnost 30 tisíc cyklů (nebo 3 roky). Baterii v klíči vyměníte snadno a rychle – a nepotřebujete k tomu ani žádné nástroje.

>> Další informace

Je čas si popovídat!

Spojte se s našimi odborníky, kteří vám pomohou:

  • Zvýšit stávající úroveň zabezpečení a zlepšit váš workflow
  • Snížit investiční výdaje a provozní náklady
  • Objevit nové příležitosti k vyšší návratnosti investic

Spojte mne s odborníkem