Přístupové systémy

Řízení přístupu je správa a koordinace bezpečného pohybu lidí v budově nebo na staveništi. Systém kontroly přístupu zajišťuje, že pouze oprávnění lidé budou moci vstoupit do schválených oblastí ve správný čas.

Na rozdíl od standardních mechanických klíčů je řízení přístupu flexibilní a dynamické. Umožňuje bezpečnostním pracovníkům autorizovat nebo zrušit oprávnění uživatelů na webu, kdykoli potřebují - například automatizované semafory, které ovládáte.

Přístupové systémy mohou zahrnovat elektronické dveřní zámky pro použití v exteriéru a interiéru; čtečky s přístupem pro výtahy nebo parkoviště; a bezdrátové elektronické zámky na skříních či kabinetech. Uživatelé budovy nebo webu mohou otevírat dveře a další zámky pomocí inteligentní přístupové karty, programovatelného elektronického klíče, PIN kódu nebo mobilní aplikace - nebo dokonce prostřednctvím všech čtyřech možností.

Který bezdrátový přístupový systém se nejlépe hodí pro vaši budovu či kancelář? Čtěte dále a zjistěte více informací o řízení přístupu a našich uživatelsky přívětivých a výkonných řešeních.