TKM.XTREME KIT

  • Je světově první systém, který umožňuje klonovat transpondéry typu Megamos® Crypto (ID48), užívané mnoha výrobci automobilů, jako jsou Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Volvo, Honda, BMW, Mercedes až do roku 2016.
  • Vysoký výkon klonovacího zařízení, které je navíc velice flexibilní a to díky nejmodernější mobilní aplikaci Keyline Cloning Tool App a 884 Decryptor Mini s výkonným softwarem vyvinutým společností Keyline, umožňuje klonovat více jak 200 modelů vozidel na světovém trhu.
  • TKM.Xtreme Kit umožňuje klonovat více jak 34 značek osobních automobilů, nákladních automobilů a motocyklů: Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Porsche, Alfa Romeo, Buick, Cadillac, Chevrolet, Citroën, Daewoo, Daf, Fiat, Ferrari, GMC, Great Wall, Holden, Honda, Infiniti, Isuzu, Iveco, Jaguar, Kia, Lamborghini, Lancia, Lexus, Maserati, Mitsubishi, Opel, Peugeot, Pontiac, Proton, SsangYong, Volvo a více jak 200 dalších modelů do dnešního dne.
  • TKM. Xtreme Kit je softwarovou aktualizací, která je schopna klonovat všechny Megamos® Crypto transpondéry s TKM hlavou nebo GKM čipy. Klonovací proces je zahájen jednoduše po vložení TKM.Xtreme elektronické hlavy, která se dá poté využít jako standardní nová hlava.

Díky TKM.Xtreme Kitu a nyní i 884 Decryptor Mini a 884 Decryptor Ultegra, můžete klonovat více jak 2000 modelů vozidel, nákladních vozidel a motorek za posledních 20 let.