ABLOY ACTIVE

Kontaktní povrchy dveří jsou ideálním semeništěm škodlivých bakterií, které se šíří fyzickým kontaktem. Řešení ACTIVE společnosti Abloy je určeno konkrétně pro dveřní příslušenství a účinně ničí bakterie díky antimikrobiálním vlastnostem stříbra. Náš unikátní nátěr ACTIVE je standardní součástí všech lakovaných klik a představuje ideálního pomocníka na dveřích doma i ve veřejných prostorech.

PRODUKTOVÁ ŘADA ACTIVE MÁ NOVÉHO, JEŠTĚ TRVANLIVĚJŠÍHO ČLENA
Produktová řada ACTIVE se rozšířila o nový čirý lak, který se standardně aplikuje na výrobky z leštěné a broušené mosazi. Tento nový lak byl vyvinut pro ještě intenzivnější používání.

UŠETŘETE NÁKLADY, INVESTUJTE DO POHODLÍ
Naše řešení ACTIVE nabízí účinný a snadný způsob, jak zvýšit hygienické standardy v domácnostech i na frekventovaných veřejných místech, například ve školách, V nemocnicích a kancelářích. Nižší počet infekcí pak povede k nižšímu počtu absencí v práci ze zdravotních důvodů, k nižšímu počtu dnů hospitalizace a k nižším nákladům na zdravotní péči.

PŘIROZENĚ ÚČINNÉ STŘÍBRO
Nátěr ACTIVE je antimikrobiální, protože obsahuje částečky stříbra, jehož schopnost zabíjet bakterie je známá již po staletí. Řešení ACTIVE ničí 99 % škodlivých bakterií* a při pravidelném čištění si uchovává antimikrobiální vlastnosti a zajišťuje dlouhodobou hygienickou ochranu.


* Technologie BioCote® je přísada na bázi stříbra, která zajišťuje nepřetržitou ochranu před povrchovými choroboplodnými zárodky. BioCote® ničí až 80% bakterií za 15 minut a více než 99% bakterií za 2 hodiny kontaminace.