Zámek VingCard Signature

Styly kování

Signature Trend

od společnosti VingCard je vhodný zvlášť pro současné moderní  hotely. Jeho minimalistické kování hladkých linií dotváří celkový design prostoru místností  a hotelových koridorů. Signature Trend bude k Vašim dveřím jednoduše pasovat…

Signature Decor
 od společnosti VingCard byl navrhnut pro potřebyhistoricky  a dekorativně laděných hotelů. Křivky jeho elegantního kování umocňují pocit exkluzivity a citlivě dokreslují celkovou atmosféru interiéru objektu. 


Povrchová úprava

Pestrá nabídka povrchových úprav dovoluje sladit barvu zámků s interiérem a docílit tak naprosté dokonalosti. Kvalitní zpracování povrchů našich zámků zaručuje, že i po mnoha letech budou vypadat jako nové

Design klik

Design klik zámků VingCard Signature byl navržen obzvlášť svědomitě. Každý, kdo přijde do kontaktu s ergonomicky laděnými liniemi klik zjistí, že do jeho ruky jednoduše pasují. I takto nepatrný vjem dokáže pohladit duši každého hotelového hosta.


Kryty baterií


Kartové zámky Signature jsou v základním provedení dodávány s elegantním černým krytem baterií z vysoce kvalitního polymeru. Pro nejnáročnější zákazníky je možné dodat kovové kryty ve stejné povrchové úpravě jako kování zámku. 

Cylindrická vložka

Cylindrická vložka zámků VingCard je v systému jednotného klíče. Možnost jejího několikanásobného mechanického překódování umožní zachovat bezpečnost v hotelu v případě ztráty nouzového klíče.


Zadlabací zámek


Zadlabací zámek s funkcí auto deadbolt (ADB).