Zámek VingCard Signature RFID

VingCard Signature RFID je hotelový elektronický uzamykací systém využívající bezkontaktní technologii RFID.

Bezkontaktní technologie je vhodná zejména pro lázeňské hotely a zařízení s rozsáhlým wellness provozem popř. hotely v lyžařských centrech.

13,56 MHz technologie podporuje  následující standardy:

  • ISO 14 443 A (MIFARE)
  • ISO 14 443 B
  • ISO 15 693

NFC
Hardware zámků rovněž podporuje technologii NFC, v současné době zaváděnou do mobilních telefonů.

Ovládací média

Ovládací média používána systémem VingCard mohou být sdílena rovněž dalšími aplikacemi (restaurační systémy, docházkové systémy, parkovací systémy) 


Upgrade
Zámky Signature je možné jednoduchou výměnou čtecí jednotky upgradovat z kontaktních technologií na bezkontaktní. 


Povrchová úprava
Pestrá nabídka povrchových úprav dovoluje sladit barvu zámků s interiérem a docílit tak naprosté dokonalosti. Kvalitní zpracování povrchů našich zámků zaručuje, že i po mnoha letech budou vypadat jako nové.

Design klik

Design klik zámků VingCard Signature byl navržen obzvlášť svědomitě. Každý, kdo přijde do kontaktu s ergonomicky laděnými liniemi klik zjistí, že do jeho ruky jednoduše pasují. I takto nepatrný vjem dokáže pohladit duši každého hotelového hosta.


Kryty baterií
Kartové zámky Signature jsou v základním provedení dodávány s elegantním černým krytem baterií z vysoce kvalitního polymeru. Pro nejnáročnější zákazníky je možné dodat kovové kryty ve stejné povrchové úpravě jako kování zámku.


Cylindrická vložka
Cylindrická vložka zámků VingCard je v systému jednotného klíče. Možnost jejího několikanásobného mechanického překódování umožní zachovat bezpečnost v hotelu v případě ztráty nouzového klíče.


Zadlabací zámek
Zadlabací zámek s funkcí auto deadbolt (ADB).