Zámek VingCard Classic

Zámek speciálně navržený pro hotely je mimořádný produkt, který je jednoduchý na používání i na údržbu. Životnost, spolehlivost a robustnost minimalizují četnost servisních zásahů, nákladů na údržbu a zaručují dlouhou provozuschopnost zámku Classic.

Díky široké nabídce povrchových úprav a stylu kování zámku je možné začlenit VingCard Classic do interiéru nové, ale i rekonstruované budovy. 


Povrchová úprava
Povrchová úprava zámků Classic zahrnuje 6 variant pro interiérové provedení zámků a 3 typy exteriérového provedení (zlatý, stříbrný a bronzový elox).

Design klik

Zámky Classic je možné kombinovat s 11 designy klik a jedním typem koule. V základním provedení je zámek dodáván s klikou "Ship".


Kryty baterií
Kartové zámky Classic jsou v základním provedení dodávány s elegantním černým krytem baterií z vysoce kvalitního polymeru. Pro nejnáročnější zákazníky je možné dodat kovové kryty ve stejné povrchové úpravě jako kování zámku. 


Cylindrická vložka
Cylindrická vložka zámků VingCard je v systému jednotného klíče. Možnost jejího několikanásobného mechanického překódování umožní zachovat bezpečnost v hotelu v případě ztráty nouzového klíče.


Zadlabací zámek
Zadlabací zámek s funkcí auto deadbolt (ADB).